Connect with us

Тајмаут

ВИДЕО: Шок во Шпанија, фудбалски судија како пластичен хирург унаказил повеќе од 50 жени

Published

on

Шокантна вест доаѓа од Шпанија. Медиумите пишуваат дека фудбалскиот судија Цезар Новел, кој по професија е пластичен хирург и има своја ординација, унаказил повеќе од 50 жени. Имено, толку жени го пријавиле дека не ја извршувал работата како што треба, односно дека имаат физички, но и психички последици.

Новел минатата сезона е префрлен да суди како помошник во втората лига во Шпанија, а претходно беше дел од најсилната фудбалска лига во оваа земја.

Advertisement

Facebook