Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Стигна претседателот, погледнете со што дојде на тренинг Ибра, целиот тим изненаден

Објавено:

Златан Ибрахимовиќ на вчерашниот тренинг ги изненадил своите соиграчи и стручниот штаб бидејќи на тренингот стигнал со хеликоптер кој слетал на теренот во Миланело. Имено, Ибрахимовиќ повторно беше во Монако, а поради тоа директно со хеликоптер дојде право на тренинг.

-Стигнува претседателот, напиша Ибра на Инстаграм објавувајќи го видеото.

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама