Поврзи се со нас

Тајмаут

ВИДЕО: Ванда Нара не бира што да објавува на Инстаграм

Ванда Нара, која живее во Париз со нејзиниот сопругот, познатиот фудбалер Мауро Икарди и нивните пет деца, на социјалните мрежи објави еден од многуте третмани за убавина и велеренс.

Ванда поминува многу време во слични салони и секако дека и е важно да изгледа добро. Аргентинката сега сподели видео со навивачите за време на масажата. Лежеше со лицето надолу и со задник истакнат во позадината, додека носеше танга.

„Тука имаме бразилски задник, ха“, праша масерката и Ванда одговара дека е „Аргентински“.

Патем, Ванда откри дека пронашла нова страст во Париз, па во слободното време јава се повеќе и повеќе коњи.

„Го најдов своето место во Париз“, напиша неодамна Ванда покрај фотографијата на која јава на бел коњ.

View this post on Instagram

J’ai trouvé ma place à Paris 🐎🐎

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама