Поврзи се со нас

Фудбал

ВИДЕО: ВАР ги спаси Јунајтед

Бруно Фернандеш од втор обид од белата точка погоди во 56. минута и обезбеди минимална победа за Манчестер Јунајтед.

„Црвените-ѓаволи“ го совладаа најлошиот клуб во лигата Вест Бромвич Албион и тоа со минимални 1-0.

loading...

Facebook