Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Вардар имаше зицер преку Колевски, судиите регистрираа офсајд?!

Погледнете ја оваа дилема која ја имаа голем дел од гледачите на денешниот натпревар од ПМФЛ меѓу Академија Пандев и Вардар.

Вардар во првото коло загуби од Борце и преку овој натпревар ги бара првите бодови во оваа сезона. Натпреварот по првото полувреме е 0-0.

loading...

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com