Connect with us

Тајмаут

ВИДЕО: Видал се обиде да го понижи новиот тренер, Сeтиен одговори со „давење“

Кике Сетиен пред неколку дена е именуван за нов тренер. Според видеата од тренинзите, атмосферата во таборот на Барселона е добра. Доволно покажува и ова видео, каде видал се обиде да го понижи со финта новиот тренер,  а овој потоа одговори со „давење“. Секако сето ова беше во духот на шегата.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com