Connect with us

Тајмаут

Американката отиде на операција, па реши да го покаже задникот: „Се*си операција“ (ФОТО)

Американката Перл Гонзалес (35) постојано привлекува внимание со се*си видеа на социјалните мрежи.

Оваа искусна боксерка одамна сфатила дека не може да заработува огромни бројки во женскиот ММА свет, па решила да снима за пари на сајтови за возрасни.

Сепак, Перл често ги почестува своите следбеници на социјалните мрежи, а истото го направи и пред неколку дена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by PEARL GONZALEZ (@pearlgonzalez)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by PEARL GONZALEZ (@pearlgonzalez)

Пред да замине на операција, Перл реши да ги покаже облините.

“Конечно ќе ја поправам оваа повреда. Не можев да се изборам или да погодам. Затоа оваа година се фокусирав на боксот. Со нетрпение очекувам повторно да бидам 100 отсто. Операција, но се*си”. – рече Перл.

Последниот ММА натпревар Американката го имаше во февруари 2020 година, кога беше поразена од Миранда Маверик.

Таа има вкупно 10-5 во кариерата, но во 2021 година се сврте кон боксот без ракавици каде што победи и загуби.

Реклама

Facebook

Реклама