Connect with us

Тајмаут

Антонела на Меси ги остави своите следбеници без здив (ФОТО)

Сопругата на Лионел Меси, Антонела Рокузо, привлече големо внимание на Инстаграм.

Атрактивната Антонела се погрижи да ја разгори машката фантазија со фотографии додека вежбаше на неподвижен велосипед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Antonela Roccuzzo (@antonelaroccuzzo)

„Време е да се возиме“, рече кратко Антонела.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Antonela Roccuzzo (@antonelaroccuzzo)

Секако, Антонела привлече бројни коментари, што не е ни чудо.

Facebook