Connect with us

Тајмаут

Австралијанката ги разоткри спортистите во Токио: Тие користат „жешка“ апликација

Австралиската кошаркарка Кајла Џорџ ги изневери спортистите на Олимпијадата во Токио.

Во интервју за радио станица во нејзината земја, таа откри дека постои апликација за жешки разговори меѓу спортистите во Токио, која е слична на Тиндер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CAYLA GEORGE (@cfrannykg)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CAYLA GEORGE (@cfrannykg)

“Тоа е прилично жешка апликација во селото. Јас не сум таму бидејќи сум среќно мажена, но сето тоа го минувам со моите соиграчи”, рече Кајла.

Таа, исто така, ги допре креветите во селото, направени како антисекс кревети. Џорџ тврди дека тие се полн погодок.

„Тие ги натераа да го издржат секое „ лошо“ однесување“, рече таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CAYLA GEORGE (@cfrannykg)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CAYLA GEORGE (@cfrannykg)

Имаше многу сексуални активности меѓу демонстрантите на Олимписките игри во Рио пред пет години, но Јапонците одлучија да спречат такви сцени во Токио.

Facebook