Connect with us

SPORTM.mk

ВИДЕО: Кој би рекол дека има 36 години?! Податоците со кои Роналдо по којзнае кој пат го воодушеви фудбалскиот свет

Кристијано Роналдо не е само одличен фудбалер, туку и голем спортист кој покажува од натпревар во натпревар. Роналдо по 12...

Facebook

Реклама
Реклама