Connect with us

SPORTM.mk

Фалкао лут на раководството на Монако

Фудбалерот на Монако, Радамел Фалкао не е задоволен од настапот на раководството на клубот во преговорите со Галатасарај. Според „Л’екип“, Колумбиецот е налутен што потпретседателот на...

Повеќе вести
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com