Connect with us

Тајмаут

Фаталната жена од „случајот Икарди“ во нов скандал: „Се колнам во мојата ќерка, никогаш не ја видов“

Во последните денови многу светски медиуми пишуваа за евентуалниот развод на Мауро и Ванда Икарди.

Славниот фудбалски пар помина низ тешки моменти поради наводната афера што Мауро ја имаше со актерката Чина Суарез.

На крајот, „недоразбирањето“ помеѓу двојката Икарди беше решено, но Кина сега му донесе проблеми на фудбалерот на Атлетико Мадрид, Родриго Де Пол.

Аргентинските медиуми го поврзуваа со атрактивниот актер, а тој се колне дека нема ништо меѓу нив.

“Не знам кој го објави, но се колнам во ќерка ми дека никогаш не сум ја сретнала таа жена или разговарав со неа. Мојата сопруга минува низ тешки времиња поради се”, рекол Де Пол.

Чина Суарез донесе голема неволја во животот на фудбалските sвезди, иако претходно истакна дека нема никаква врска со Мауро Икарди.

“Не знам од каде дојде сето ова. Јас само што излегов од долга врска“, изјави таа неодамна за МЗ.

Реклама

Facebook

Реклама