Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Атрактивната Дилета ужива во Турција, „фатена“ во жешка поза со Турчинот

Славната и атрактивна италијанска спортска новинарка и водителка Дилета Леота веќе подолго време го привлекува вниманието на јавноста, па поради тоа и на новинарите. Таа во моментов е на одмор во Турција каде ужива со нејзиното момче, турскиот актер Чан Јаман.

Папараците ги „уловиле“ на јахта во жешка поза, па побрзаа да ги продадат фотографиите. Со оглед на тоа дека веќе се објавени, се чини дека имало заинтересирани купувачи.

 

Facebook