Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Бившата на Кристијано Роналдо го „запали“ интернетот

Published

on

Ирина Шаек, поранешна девојка на Кристијано Роналдо и манекенка го „запали“ интернетот со најновите фотографии кои ги објави на Инстаграм. Секако, таа и порано објавувала провокативни фотографии, но се чини дека сега малку претерала.

 

Facebook