Connect with us

Фото

ФОТО: Броиме ситно, рисовите на утрински тренинг

Ситно броиме до официјалниот старт на ЕУРО 2020, а ситно броиме и до првиот исторски натпревар, односно настанпот на македонската фудбалска репрезентација на Македонија на Европското првенство.

Утрово, нашите рисови го одработија својот утрински тренинг и сите се во одлична форма. Погледнет екако тренираше нашата репрезентација.

May be an image of one or more people and people standingMay be an image of 3 people, people standing and people playing sportsMay be an image of standing, playing a sport and text that says 'ORTHM EDONIA Hisens The PA'May be an image of 7 people, people standing and people playing sportsMay be an image of 1 person, standing, playing a sport and outdoorsMay be an image of 5 people, people standing and people playing sportsMay be an image of 3 people, people standing, people playing sports and grass

Реклама

Facebook