Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Франческа во џакузи на Алпите

Франческа Брамбила знае да се загрее и на студено време.

Овој пат русокосата манекенка објави фотографии на кои се капе во топло џакузи во планински амбиент. Брамбила направи пауза од професионалните обврски и се наоѓа на италијанските Алпи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FRANCESCA (@francescabrambilla)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FRANCESCA (@francescabrambilla)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FRANCESCA (@francescabrambilla)

Facebook