Connect with us

Други спортови

ФОТО: Италијански одбојкарки освоија титула, па се соблекоа голи

Објавено:

Одбојкарките на Имоко Волеј кој вчера ја освоија титулата во италијанскиот шампионат на многу иновативен начин ја прославија титулата.

Голи, како од мајка родени позираа со трофејот, а фотографиите завршија на Инстаграм

Големо внимание привлече и тренерот Даниеле Сантаерли кој се бакнуваше со една одбојкарка на теренот, со која очигледно е во врска.

 

 

View this post on Instagram

 

Non potevo essere diverso!!!! Siamo CAMPIONI !!!!??????????????????? nie mogło być inaczej!!! ????????????

A post shared by Joanna Wołosz (@asiawolosz14) on May 6, 2019 at 5:53pm PDT

 

 

View this post on Instagram

 

Non potevo essere diverso!!!! Siamo CAMPIONI !!!!??????????????????? nie mogło być inaczej!!! ????????????

A post shared by Joanna Wołosz (@asiawolosz14) on May 6, 2019 at 5:53pm PDT

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама