Connect with us

Фото

ФОТО НА КОЛОТО: Роберто Фирмино заспа на трибините на „Енфилд“

Новиот англиски шампион Ливерпул денес против Астон Вила го одигра натпреварот од 33. коло од Премиер на „Енфилд“.

Сепак, овој натпревар не донесе возбуда и беше доста здодевен, за што сведочи и сцената од трибините на „Енфилд“.

Бразилскиот напаѓач Роберто Фирмино, кој не го започна овој натпревар, заспа во еден момент од здодевност на трибините.

Интересна сцена го обиколува светот и очигледно Бразилецот не може да чека да заврши сето ова.

 

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com