Connect with us

Тајмаут

ФОТО: НБА ѕвезда шокираше со џемпер од 1200 долари

Кошаркарот на Вашингтон Визардс, Кајл Кузма сигурно сака да биде во центарот на вниманието. 26-годишниот бек шокираше многумина кога се појави со огромен розов џемпер.

Кузма го комплетираше својот аутфит со бела шапка, ланче и црни панталони, но џемперот сепак „победи“, но треба да се напомене дека ова џиновско парче облека чини 1.200 фунти.

Реклама

Facebook

Реклама