Connect with us

SPORTM.mk

ФОТО: Некогаш тврдеше дека Роналдо сака да има се*с со неа, а сега стана сопственичка на фудбалски клуб

Објавено:

Атрактивната Чилеанка, Даниела Чавез повторно е во центарот на вниманието. Пред две години, Даниела, која се смета за успешна инфуенсерка, која знае добро да ја искористи својата атрактивност и убавина, но и да го наплати тоа, тврдеше дека Кристијано Роналдо сакал да има се*с со неа.

-Прво беше срамежлив, но си изгради самодоверба и беше вистински маж. Сакаше да го исполни сонот и да има се*с со мене, изјави тогаш атрактивната Чилеанка, Плејбој зајачица и ТВ водителка.

 

View this post on Instagram

 

Un brindis por esos momentos que no podemos publicar, pero que jamás olvidaremos!🥂

A post shared by Daniella Chávez (@daniellachavezofficial) on

Дека заработува сериозна сума на пари, покажува и фактот дека купила фудбалски клуб во Чиле. Станува збор за третолигашот Рансаг Суру и убедена е дека со тек на време ќе успее да го однесе тимот во првата лига.

 

View this post on Instagram

 

Ella tiene maldad! 🖤

A post shared by Daniella Chávez (@daniellachavezofficial) on

Објави фотографија од грбот на клубот и напиша: Ви го претставувам клубот Ранцагуа Сур. Наскоро ќе тргне кон професионалната лига, објави Даниела.

 

View this post on Instagram

 

Match 🖤 cual es tu color favorito? Amo el negro en mi auto y para vestir. .

A post shared by Daniella Chávez (@daniellachavezofficial) on

 

View this post on Instagram

 

No te preocupes todo va estar bien!

A post shared by Daniella Chávez (@daniellachavezofficial) on

 

View this post on Instagram

 

Aquí pensando que hacer en cuarentena, denme ideas creativas para hacer en casa!! Los leeré igual no hay nada más que hacer jajjaja

A post shared by Daniella Chávez (@daniellachavezofficial) on

 

View this post on Instagram

 

Mami qué tú quieres ? #happymothersday

A post shared by Daniella Chávez (@daniellachavezofficial) on

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама