Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Нестварни фотографии од плажа, девојката на славниот боксер направи „хаос“

Published

on

Славниот боксер Флојд Мејведер (44) неодамна започна врска со 15 годино помладата стриперка Ана Монро. Наводно еден од најбогатите спортисти во светот максимално и угодува на 29-годишната убавица, а таа е се попопуларна на социјалните мрежи. Нејзините последни фотографии предизвикаа вистински „хаос“ на социјалните мрежи.

 

Facebook