Connect with us

Фото

ФОТО: Неверојатно згодните навивачки од Полска ги украдоа сите погледи

Овие две беа во центарот на вниманието. 

На натпреварот помеѓу Полска и Сенегач на трибините во Москва се појавија овие згодни навивачки.

Реклама
Реклама

Повеќе од Фото

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com