Connect with us

Фото

ФОТО: Последниот тренинг на Националната арена „Тодор Проески” пред утрешниот натпревар против Полска

Објавено:

Репрезентацијата на Македонија денеска го има последниот тренинг на Националната арена „Тодор Проески“ пред утрешниот натпревар против Полска.

Македонската фудбалска репрезентација може да ја бодрите и во живо. Билето од 150 денари може да купите на билетарата на Националната арена.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама