Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Словенечка репрезентативка во центарот на вниманието поради „жешките“ фотографии

Објавено:

Словенечка репрезентативка во хокеј на трева, Андреја Ритупер, се најде во центарот на вниманието поради фотографиите на Инстаграм.

Андреа често објавува фотографии на Инстаграм, а честопати се оние каде што може да се пофали со нејзините облини.

Деновиве, таа објави извонредна фотографија која ги остава мажите без здив, со која Андреа јасно стави до знаење дека и недостасуваат летните бои.

https://www.instagram.com/p/B7JWUP8A5d9/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B5M6-BhH-ce/?utm_source=ig_embed

View this post on Instagram

Happiness after good training 🖤 #black #ootd

A post shared by AR10 (@andrejarituper) on

https://www.instagram.com/p/B13rQfGnhmD/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BmL0rKaFhel/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bn9DyIEhQkb/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bk-K_L4lAJj/?utm_source=ig_embed

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com