Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Таа е НАЈЖЕШКАТА одбојкарка на светот и не се двоуми да го покаже телото, а сега ги покажа сите свои адути!

Кајла Симонс (27) е најсексапилната одбојкарка , а се здоби со огромна популарност на популарната мрежа за возрасни OnlyFans.

Американката е родена во Флорида и го претставува и игра за престижниот одбојкарски тим на Универзитетот Маршал. На оваа социјална мрежа ја следат 886.000 луѓе, додека нејзиниот профил е целосно отворен за љубопитните очи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kayla Simmons (@kaylasimmmons)

Бидејќи индустријата за возрасни цвета и Сименс отвори сметка на OnlyFans и стекна огромна популарност. Светот на одбојката го искористила и за лична промоција на оваа платформа, а цифрите што ги заработува на месечно ниво на многумина би им се завртело во главата.

За да добие што повеќе следбеници, дошла на идеја да почне да објавува прилично разголени фотографии и на Инстаграм. Нејзиниот долен дел е толку често во минијатурна танга во кадар одблиску, додека доста често се случува оваа млада жена да позира без горен дел од костим за капење и на тој начин ја пушта фантазијата на следбениците.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kayla Simmons (@kaylasimmmons)

На платформата OnlyFans, нејзиниот опис во делот био гласи:

– Ова е место каде што секоја жена дивее, а и јас сум таму, бидејќи и јас сум жена! – напиша таа, а пренесува Дејли Стар.

Само еден во низата нејзини објави е оној кој доби најмногу пофалби, а беше објавен пред неколку дена. Кајла позира во автомобил во бел горен дел од костим за капење од кој и се прелеваат бујните гради. Таа наводно пие шолја кафе додека следбениците добиваат сензационален поглед на нејзиното завидно деколте.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kayla Simmons (@kaylasimmmons)

Долгата руса коса ја пушти лабаво да опаѓа, на главата има светло сина капа, додека единствен додаток на аутфитот се дискретно златно и уште едно необично ланче. Самата Кајла изјави дека на сите нејзини следбеници буквално им паднале вилиците на нејзината објава во бело бикини.

Facebook