Connect with us

SPORTM.mk

ФОТО: Ѕвезда на Сити се разведe поради поради оваа с***и студентка по мода

Објавено:

Ријад Махрез (28) се дружи со студентката по мода, 22-годишната Тејлор Вард. Англискиот таблоид „Сан“ објави дека во изминатиот период интензивно се дружат и излегуваат на состаноци. Поради тоа неговиот брак завршил, односно Махрез се развел од неговата сопруга Рита. Тие се дружат одамна, но нивната врска станува романтична откако фудбалерот и рекол дека неговиот брак завршил, откриваат заеднички пријатели на Махрез и Тејлор.

 

View this post on Instagram

 

Not here to play games . @ohpolly . AD

A post shared by TAYLOR WARD (@taylorwardx) on

 

Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама