Connect with us

Фото

ГАЛЕРИЈА: Фаворитот ги „виде“ забите на тимот од Михајлов

Силекс денеска ја претставуваше Македонија во Европа и одигра реми (1-1) против молдавски Петрокуб во рамки на првото квалификациско коло од новоформираната Конференциска лига.

Погледнете како натпреварот изгледаше низ наш објектив:

Facebook