Поврзи се со нас

Фото

ГАЛЕРИЈА: Македонија го одработи тренингот пред утрешниот натпревар со Естонија

Репрезентацијата на Македонија попладнево го одработи тренингот кој е официјален пред утрешниот натпревар со репрезентацијата на Естонија.

Табелата вели дека Македонија има една победа и едно реми во натпреварувањето на Лигата на нации, додека пак Естонија има два порази.

loading...

Facebook