Connect with us

Фото

ГАЛЕРИЈА: Мешков Брест со победа ја напушта Битола

Овој напревар за ракометарите на Еурофарм беше трет неуспех во низа и еден од најлошите натпревари оваа сезона.

„Фармацевтите“ овој натпревар го загубија со 32-35 (17-18).

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com