Connect with us

Фудбал

ГЛЕДАЈ ВО ЖИВО: Пелистер – Вардар

Published

on

На стадионот под Тумбе Кафе од 15 часот започнува дерби натпреварот меѓу Пелистер и Вардар. Поради епидемиолошки мерки, натпреварот се игра за прв пат без публика.

Гледај во живо:

video

*Преносот е во сопственот на ФФМ и во никој случај не одговараме за технички проблеми.

Facebook