Connect with us

Тајмаут

Играте Fantasy UEFA EURO 2020? „Премиерот“ ги објави мерките кои стапија на сила

Се подготвуваме за Европското првенство, а тука е и Fantasy UEFA EURO 2020. На социјалните мрежи се споделува и фото-монтажа од статус на премиерот Зоран Заев каде што низ шега се диктираат одредени мерки. Погледенте:

Реклама

Facebook