Connect with us

Тајмаут

Ивана Кнол топлес (ФОТО)

Хрватска забележа неверојатно второ последователно Светско првенство во ФИФА, откако заврши на третото место во Катар на крајот на минатата година. На трибините,  имаа специјална поддршка во форма на поранешната Мис на Хрватска – Ивана Кнол.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

30-годишната убавица се здоби со сериозна популарност токму за време на Мундијалот, појавувајќи се на стадионите во провокативно издание.

Примамливата бринета продолжува да ги радува новите фанови со жешките фотографии кои ги прикачува на социјалната мрежа Инстаграм.

Facebook