Connect with us

Тајмаут

Ќе се изненадите кога ќе дознаете кои се овие две жени кои се бакнуваат…

Published

on

Амор Ромеира е 31-годишен Шпањолка за која најмногу пишуваат локалните таблоиди. Така, Ромеира тврдеше дека спиела со многу фудбалери и наводно била посакувана меѓу играчите на Реал Мадрид.

„Имав секс со многу играчи, повеќето од Реал Мадрид. Тој е многу познат фудбалер. Ја криев нашата врска од јавноста, ја споделив оваа информација со двајца најблиски пријатели – изјави Ромеира и откри дека зборувала за играч на кралскиот клуб кој бил член на тимот во 2013 година.

После тоа, таа тврди дека била со неименуван играч за кого го прогласила за „

„Тој е прикриен хомосексуалец , тој едноставно не може да го каже тоа поради хомофобија во фудбалот“, рече таа тогаш.

А, Ромеира сега објави необична фотографија на Инстаграм . Таа се сети на нејзината мајка, која замина во друг свет, на фотографијата на мајка и ќерка како се бакнуваат, а Ромеира држеше рака на градите на нејзината мајка.

„Единствената вистинска љубов е вас”, рече Ромеира

Facebook