Connect with us

Тајмаут

Најсексапилната велосипедистка за Божиќ без долна облека

Луција Јаворчекова до неодамна важеше за една од најсексапилните спортистки во светот.

Сепак, таа одлучи да се повлече од велосипедизмот за да стане еротски модел.

Лусија ги изненади своите обожаватели за празниците, демонстрирајќи ги уште еднаш своите совршени облини.

Реклама

Facebook

Реклама