Connect with us

Тајмаут

Најсекси одбојкарка на светот повторно ја вжешти атмосферата на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Кајла Симонс е поранешна одбојкарка, која уште кога беше активна беше прогласена за најсекси одбојкарка. Таа откако одлучи да престане активно да игра, најде начин како добро да го наплати фантастичниот изглед на своето тело. Инфлуенсерка е, често пати објавува провокативни фотографии и видеа, а сето тоа привлече внимание на бројни компании, пред се оние за женска долна облека. Така, Кајла одлучи да ја загрее атмосферата на социјалните мрежи со најновата нејзина објава. Дали е толку секси, како што велат, проценете сами.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kayla Simmons (@kaylasimmmons)

Facebook