Connect with us

Тајмаут

Најубавата спортистка во светот го облече дресот на Јокиќ, еве што изјави…

„Јокиќ игра неверојатна сезона и тој е мојот МВП. Поради тоа решивме сите што се од Колорадо и платиле дека тој ќе биде најкорисен сезонава во НБА уште сега да им ја исплатиме добивката и тоа не како бонус туку во – кеш“, кажа преубавата Спиранац.

Реклама

Facebook