Connect with us

Тајмаут

Навивач на Клуб Бриж со комична порака до Меси: „Имај милост…“ (ФОТО)

Еден од домашните навивачи ја насмеа фудбалската јавност со знакот со кој се појави на трибините на кој пишуваше: „Меси, имај милост…“.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама