Connect with us

Ракомет

Новиот голман на Вардар пристигна во Скопје! (ФОТО)

Објавено:

Новиот голман на Вардар, Робин Категрел денес пристигна во Скопје.

Кантегрел денес пристигна во Скопје и ќе ја започне авантурата во редовите на Вардар. Во новата сезона, тој ќе ја дели минутажата со Марко Кизиќ и Борко Ристовски.

Извор: Sportski.mk

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама