Поврзи се со нас

Фудбал

Пепе без причина го удри Алиоски со глава и доби црвен картон (ВИДЕО)

Гостите останаа со играч помалку, откако Пепе доби директен црвен картон во 52. минута по неверојатна глупост.

Имено, тој без причина стигна до Алиоски, и го удри во главата, а по консултација со ВАР, Тејлор му покажа директен црвен картон.

loading...

Facebook