Connect with us

Тајмаут

Прекрасена навивачка на Јуве на необичен начин ужива во Божиќ

Иако италијанскиот гранд Јувентус минува низ тешки моменти, тимот има безрезервна поддршка од згодната  манекенка Џулија Бреј .

Русокосата фурија , која е и љубител на моторни спортови и брзините, не пропушта меч на „бјанконерите“, без разлика дали е на стадион или пред екранот.

Сепак, тоа не може да ја спречи  Јулија  да вика за својот омилен тим, напротив.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ?????? ???? (@giulyb___)

Реклама

Facebook