Connect with us

Тајмаут

Презгодна Американка во рингот, но камерманот го интересира бујната русокоса во публика (ФОТО)

Една од најпознатите светски промоции за професионално борење, AEW, имаше првенствен натпревар помеѓу Џејд Каргил и Крис Стетландер, но додека тие водеа многу важна битка, камерманот се интересираше за нешто друго. Човекот зад камерата забележал бујна русокоса во публиката, па во неколку наврати ја фатил во кадар – чека да го спушти мобилниот телефон и да открие поголем дел од телото! Атрактивната навивачка избра комбинезон со длабоко деколте кој откри многу дури и на гледачите на телевизискиот пренос, веднаш откако камерманот ја фати во кадар.

Камерите толку многу зјапаа во навивачката што Џејд Каргил, која важи за една од најатрактивните спортистки во светот, остана во втор план, поради нејзиното неверојатно извајано тело.

Facebook