Connect with us

Тајмаут

Роналдо и Георгина ја напуштија супер луксузната вила, поради овци!

Кристијано Роналдо се врати во Манчестер Јунајед, каде повторно ќе игра, а секако со него допатува и неговото семејство. Роналдо и Георгина избраа вила во Манчестер чија цена е шест милиони фунти и изгледаа задоволни на почетокот, меѓутоа по 10 дена го напуштија имотот. Англиските медиуми објавија дека Роналдо и неговото семејство ќе се преселат во друга вила, и тоа поради бизарна причина. Причина поради која го напуштиле луксузниот се овци, кои биле во близина и поради кои не можеле да спијат.

 

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама