Connect with us

Тајмаут

Роналдо и Георгина во музички видео клип, црвеното добро и стои (ВИДЕО)

Фудбалската суперѕвезда Кристијано Роналдо и неговата партнерка Георгина Родригез глумат во нов спот. Спотот за песната на Себастијан Јатра – Energía Bacana веќе има речиси 1 милион прегледи, а главната причина за тоа се главните актери во него. Убавата фудбалска половина фасцинира со своите апетитни форми, а најчесто е во костим за капење или секси црвен фустан, оставајќи малку на фантазијата. Кога парот е заедно, тие танцуваат на слабо светло.

Facebook