Connect with us

Тајмаут

Се огласи актерката која беше обвинета за афера со Икарди: „Па, само што излегов…“

Во последните денови, Мауро Икарди беше во центарот на вниманието на јавноста, откако неговата сопруга Ванда Нара го обвини за измама.

Ванда објави стори во саботата на Инстаграм што изненади многумина и беше јасно дека нешто не е во ред помеѓу неа и Икарди.

„Уште едно семејство што го уништивте поради ку*ви“, напиша Ванда, а потоа ги избриша сите фотографии со Икарди што ги објави неодамна.

Ванда потоа отпатува за Милано со децата, но ја следеше Икарди кој доби дозвола од ПСЖ да пропушти неколку тренинзи, а клубот изјави дека тоа се должи на семејни причини.

Иако Икарди истата вечер објави фотографија со Ванда, се чинеше дека работите меѓу нив се уште не се најдобри. Вчера протекоа и пораките што Икарди ги доби од аргентинската актерка Кина Суарез, која исто така беше во центарот на скандалот.

Меѓутоа, пораките покажаа дека Икарди никогаш не ја запознал оваа актерка, и дека таа му испратила неколку пораки и дека останува на тоа.

„Би сакал да те сретнам во некој бар во дел од светот каде што никој не те познава“, наводно, Суарез му напишала на Икарди, но пораките не отишле предалеку и се останало на тоа.

На крајот на краиштата, Кина Суарез исто така одлучи да се огласи, велејќи дека воопшто не ги познава Икарди и Ванда, и дека не и е јасно од каде потекнува во нејзината приказна.

“Немам идеја од каде дојде сето ова. Па, дури и не ги знам. Јас само штотуку излегов од долгогодишна врска и немав време да се занимавам со такви работи”, рече Суарез.

Реклама

Facebook

Реклама