Connect with us

Тајмаут

Се појави и видео, еве како Михајловиќ и Ибрахимовиќ пееја на Санремо

Published

on

Златан Ибрахимовиќ и Синиша Михајловиќ беа специјални гости на познатиот италијански фестивал Санремо. Се појави и видео од нивниот настап, погледнете како се снајдоа во улога на пејачи.

 

Facebook