Connect with us

Тајмаут

Шпанската ѕвезда ги изненади сите со коментарот: „Какво ду*е“

Многу интересен коментар на Инстаграм остави шпанскиот фудбалер Маркос Љоренте.

Новогодишните празници ги поминува во Дубаи со свршеницата Педи Ноарбе и очигледно е горд на атрибутите што ги има неговата идна сопруга.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paddy – Charlotte (@paddy.8)

Така тој остави интересен коментар на една од фотографиите кои Педи ги објави на Инстаграм.

„Какво ду*е“, напиша Љоренте, со бројни „лајкови“ од другите.

Човекот е само искрен…

Реклама

Facebook

Реклама