Connect with us

Тајмаут

Што ќе ми е факултет, кога имам Инстаграм за милиони, палавата русокоса ги „почести“ фановите со се*си фотки, таа е најубавиот фитнес модел (ФОТО)

Алекса Колинс, која важи за една од најубавите фитнес модели во Калифорнија, повторно одлучи дека е време за провокации на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

A post shared by Alexa Collins (@alexacollins)

Русокосата објави уште една серија видеа и фотографии на Инстаграм, на кои е најблаго кажано, е оскудно облечена.

Ваквите нејзини потези не и се нови, бидејќи во одреден временски период таа има тенденција на сличен начин да го воодушеви и машкиот дел од нејзините следбеници кои веќе брои речиси 2,5 милиони.


Инаку, таа одлучила да се откаже од студии и да се посвети на ваквата кариера, каде на социјалните мрежи, пред се на Инстагран објавува провокативни фотографии. За кусо време успеала да заработи многу пари.

 

Facebook