Connect with us

Тајмаут

Сопругата на НБА ѕвездата искрејна: Мисионерската поза е здодевна, таа ја прават само мрзливите луѓе… (ФОТО)

Објавено:

Ла Ла Васкез, сопруга на НБА ѕвездата и апсолутната легенда Кармел Ентони, јавно проговори на Инстаграм за сексот.

Таа истакна дека не сака да биде во мисионерска поза и дека луѓето кои постојано се во оваа сексуална поза се мрзливи.

View this post on Instagram

All good just a week ago…

A post shared by ℒᎯ ℒᎯ (@lala) on

„Мисионерската поза е многу здодевна. Ако ја користите оваа поза постојано, тогаш сте многу мрзлива личност“, рече Ла Ла.

View this post on Instagram

A vibe ☀️🇩🇴☀️

A post shared by ℒᎯ ℒᎯ (@lala) on

Ла Ла и Кармело се во брак од 2010 година и се заедно уште од факултетските денови. Тие имаат син Кијан роден 2007 година.

View this post on Instagram

Python Princess 🐍🐍

A post shared by ℒᎯ ℒᎯ (@lala) on

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама