Connect with us

Тајмаут

Спиела со осум играчи на Барселона и Реал! Признала се и стана реалити ѕвезда: Бев и со Бензема! (ФОТО)

Самира Саломе (32) тврди дека спиела со Карим Бензема и уште седум фудбалери од Реал Мадрид и Барселона. По сите тие признанија и приказни за нејзиниот животен стил, таа стана ријалити ѕвезда. Учествувала во многу емисии, има над 450.000 следбеници на Инстаграм.

Најголемата популарност ја стекна пред неколку години кога ги откри имињата на двајца играчи со кои имала интимни односи.

„Спиев со осум играчи на Реал и Барса. Карим Бензема и Марк Бартра се некои од нив“, напиша таа на Твитер пред неколку години, а по тој повод објави и фотографија со Бензема од еден клуб. Оттогаш е дел од многу реални шоуа, неодамна беше исфрлена од „Куќата на познатите“ во Мексико.

Facebook