Connect with us

Тајмаут

Таа е спортска новинарка, а со неа фудбалот секогаш е повозбудлив (ФОТО)

Марија Луиза Јакобели уште еднаш го покажа своето обилно деколте кое и донесе солидна доза лајкови на Инстаграм. Спортската новинарка, која работи за СпортМедиасет покажа неколку фотографии на кои се ниша црн кожен фустан со длабоко деколте што ги покажува нејзините облини.

Меѓу апетитните фрагменти не недостигаа мислења за совршената визија на италијанската спортска новинарка, која постојано ги радува своите фанови на јавните мрежи со разголени фотографии.

Advertisement
Advertisement