Connect with us

Тајмаут

Убава жена со убав задник е музата на Нејмар

Бразилската фудбалска ѕвезда Нејмар конечно ја официјализираше врската со Бруно Бјанкарди. Двајцата неколку пати биле забележани во исто друштво, но упорно криеле дека се заедно. На Божиќ, сепак, напаѓачот на ПСЖ му го претстави на семејството шармантниот Бразилец.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BRUNA BIANCARDI (@brunabiancardi)

Бруна, која е успешен инфлуенсер, најмногу импресионира со бразилскиот задник и шармантната насмевка. Грбот на новата муза на Нејмар не ги остава рамнодушни мажите и таа ужива голем интерес на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BRUNA BIANCARDI (@brunabiancardi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BRUNA BIANCARDI (@brunabiancardi)

Реклама

Facebook

Реклама